Serwis samochodowy w Krapkowicach

Jesteśmy doświadczonym serwisem działającym na rynku Krapkowic. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i oferować im coraz to szerszy zakres usług. Największe atuty naszego autoserwisu to doświadczeni fachowcy, atrakcyjne ceny usług, szybki czas naprawy i serwisowania, a także wykorzystywanie tylko sprawdzonych części samochodowych.

Diagnostyka komputerowa w Krapkowicach

Oferujemy szeroki pakiet usług w zakresie diagnostyki oraz naprawy podzespołów elektrycznych w samochodach. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny na który składają się - komputer diagnostyczny, tester, generator sygnałów, itp. Zajmujemy się nie tylko wykrywaniem usterek, ale także oferujemy profesjonalną naprawę. Zanim zdecydują się Państwo na naprawę samochodu, warto zdiagnozować rzeczywiste problemy samochodu.

Elektronika samochodowa w Krapkowicach

W naszym warsztacie mogą Państwo skorzystać z szerokiego pakietu usług w zakresie elektroniki samochodowej. Naprawiamy silniki, układy ABS i ASR, immobilizery, sterowniki komputerowe. Kasujemy błędy, które wyświetlają się na desce rozdzielczej. Wykonujemy pełny przegląd elektroniki samochodu.

Serwis klimatyzacji w Krapkowicach

Jeżeli szukają Państwo serwisu klimatyzacji, który zapewnia szybką realizację zlecenia oraz atrakcyjne ceny, to zapraszamy do Autoserwisu Mar-Car. Wykonany dla Państwa zarówno usługę odgrzybiania, jak i naprawę, serwis oraz napełnianie klimatyzacji. W naszej ofercie mamy odgrzybianie ozonem oraz odgrzybianie ultradźwiękami. Oferujemy atrakcyjny pakiet zniżek, dzięki któremu możesz także skorzystać z darmowego serwisu i napełniania klimatyzacji. 

Elektryk samochodowy

Zajmujemy się naprawą elektrycznych instalacji samochodowych, w szczególności regulacją pracy silnika, naprawą oświetlenia, wentylacji oraz urządzeń elektrycznych. Jeżeli Państwa samochód wymaga gruntownego przeglądu, zapraszamy do nas. Na podstawie rzetelnej diagnostyki poinformujemy o usterkach w samochodzie, a także zarekomendujemy rozwiązania, które pomogą przywrócić samochód do pełnej sprawności.