Serwis samochodowy w Raciborzu

W naszym Autoserwisie nie tylko naprawisz elektronikę i elektrykę w samochodzie, ale także dokonasz kompleksowej diagnostyki systemu elektronicznego oraz skorzystasz z pomocy fachowego doradcy. Działamy na raciborskim rynku od wielu lat. Wszystkie nasze działania dokładnie ustalamy z Klientem, aby miał on pełną kontrolę nad realizowanymi działaniami naprawczymi.

Diagnostyka komputerowa w Raciborzu

Wykonujemy fachowy odczyt kodów usterek, wraz z podaniem numeru. Kasujemy kody usterek i testujemy podzespoły wykonawcze. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem w postaci testera, który pozwala na testowanie m.in. następujących systemów:

  • Elektronika silnika,
  • Systemy ABS, Immobilizer, AIR BAG, system komfortu
  • EOBD,
  • Automatyczna skrzynia biegów,
  • Znaczniki kontrolne.

Wykorzystywany przez nas tester pozwala na odczyt i kasowanie błędów, aktywację elementów wykonawczych oraz odczyt chwilowych parametrów pracy testowanego modułu.

 Elektronika samochodowa w Raciborzu

Zaawansowane rozwiązania elektroniczne, które od lat stosuje się w nowoczesnych samochodach sprawiają, że naprawy systemów i podzespołów w samochodach stają się coraz to bardzie wymagające. Polecamy kompleksową usługę diagnostyki oraz naprawy elektroniki samochodowej. Zajmujemy się naprawą komputera pokładowego, układu klimatyzacji, nawigacji GPS, radioodtwarzaczy, systemów parkowania oraz innych układów elektronicznych.

Serwis klimatyzacji w Raciborzu

W Autoserwisie Mar-Car wykonamy dla Państwa kompleksową usługę przeglądu klimatyzacji, uzupełnienie czynnika chłodzącego, naprawy i odgrzybiania klimatyzacji, oraz wymiany filtrów kabinowych. Sprawdź zasady specjalnego pakietu zniżek i skorzystaj z darmowego serwisu i napełniania klimatyzacji.

Elektryk samochodowy

Jeżeli potrzebujesz diagnostyki komputerowej układów air bag lub abs, zapraszamy do kontaktu z nami. Naprawimy także Państwa samochód w przypadku usterki alternatora lub rozrusznika w silniku.