O firmie

Autoserwis MAR-CAR to fachowy serwis, który specjalizuje się w elektryce, elektronice i klimatyzacji samochodowej.  Wychodzimy naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom. Wykonujemy usługi dbając o najdrobniejszy detal naszej pracy. Działalność nasza jest sumą pasji z jaką podchodzimy do kolejnych zadań i doświadczenia które nieustannie nabywamy podwyższając  swoje kompetencje w dziedzinie elektryki , elektroniki oraz klimatyzacji samochodowej, aby wykonać naprawę zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami na rynku motoryzacyjnymi. Posiadamy nowocześnie wyposażony serwis samochodowy. Oddając samochód do naszego Autoserwisu mają Państwo gwarancję prawidłowo wykonanej naprawy i serwisu.

 

Wiemy jak bardzo uciążliwe może być pozostawienie swojego samochodu w warsztacie, dlatego dbamy o to, aby rozpocząć naprawę lub serwis samochodu zaraz w momencie oddania go do naszego Autoserwisu.

 

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym wielu firm m.in. sprzęcie firmy TEXA , BOSCH esi tronic KTS 670 , VCDS (VAG-COM ), Opel MDI GM GDS 2.

Współpraca z Autoserwisem MAR-CAR oznacza:

  • Szybką i profesjonalną obsługę;
  • Fachowe i uczciwe doradztwo, na każdym etapie naprawy samochodu;
  • Najwyższą jakość naprawy, wykonaną przez doświadczonego elektro-mechanika;
  • Gwarancję na wykonaną usługę;
  • Atrakcyjne ceny napraw oraz możliwość skorzystania z licznych promocji.

Nasz Autoserwis posiada wieloletnią tradycje. Od lat naprawiamy samochody dla Klientów z woj. opolskiego. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, nasi Klienci polecają nas swoim znajomym oraz rodzinie. To pozwoliło nam zdobyć zaufanie licznych Klientów na naszym rynku. Zawsze konsultujemy z klientem możliwości naprawy i staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie. Jeżeli w czasie naprawy zostanie wykryta dodatkowa usterka zawsze informujemy o tym klienta który decyduje czy ją usunąć. Pozostajemy z klientem w stałym kontakcie telefonicznym.